Старовинна традиція модернізації свого тіла актуальна в усі часи. Проколи вух для представників сильної статі абсолютно нічим не відрізняється від жіночого пірсингу, і ми нерідко можемо зустріти чоловіка з вушними прикрасами. Процес проколу мочок завжди пропонується в переліку послуг будь-якого салону краси і Ма Шері Люкс на Воскресенці. Коли робити пірсинг? Дане питання залишається актуальним, особливо задаються їм мами маленьких дівчаток. З цього приводу не існує єдиної думки лікарів:
- одні медичні працівники кажуть, що прокол вух дівчаткам можна робити не раніше досягнення ними 3-річного віку;
- а інші сходяться на думці, що краще почекати до 10-12 років.
Дитячі лікарі-психологи радять робити пірсинг вух дітям до 2-х років, так як вважається, що до цього періоду немає запам’ятовування болю, і дитина не буде боятися пістолета Studex. У салоні Ма Шері Люкс на Воскресенці фахівці застосовують пістолет для пірсингу Studex, так як медобладнання є сертифікованим і добре показало себе в роботі.
Сережки для пістолету Studex
Якщо раніше вушної пірсинг виконували за допомогою голки, то сьогодні унікальним інструментом для проколів є спеціальний пістолет Studex з насадкою, що відповідає розміру сережки. Пістолет «зводять», замість кулі «заряджають» сережку, а далі, як міні-степлером проводять фіксацію прикраси, болю немає. Сучасна індустрія краси пропонує великий вибір сережок. застосовують:
- Кільця.
- Тунелі.
- Плаги.
- Фейки Плаг і розтяжок.
- Гвоздики і сережки-кільця.
- Циркуляри.
- Підвіски і Кафи.
Після проколів хряща вух як прикраси використовують Мікроштанга, лабрета, мікробанани з різними підвісками і кришталевими вставками. Якщо ви хочете прикрасити мочки собі, або дитині, то адміністратор салону запише вас по телефону.
Процедура пістолетом Studex в салоні
Після проведення пірсингу досвідчений майстер дасть рекомендації, як проводити догляд за вухами. У процесі медичного проколювання в відкриту рану вуха вставляється акуратна сережка-гвоздик або сережка-голка. Сережки треба використовувати срібні або золоті. Підійдуть вироби з медсплава, які добре загоюють ранку і захищають від запалення. Заборонено використовувати звичайні металеві вироби, так як є ризик розвитку гнійного абсцесу. Поки рана не загоїться, а це приблизно 30 днів гвоздики знімати не можна. Спеціаліст дасть рекомендації, яким засобом краще проводити обробку. Зазвичай використовується спирт або будь-який антисептик. За опитуваннями можна проконсультуватися по телефону.