Одним з передових методів по боротьбі зі старінням шкіри є плазмоліфтінг. Прагнення бути молодою і красивою спонукали сучасну медицину до розробки так званої машини часу. Станом шкіри процедура по омолодженню шкіри здатна повернути людину на 10 років назад без чарівництва і втручання хірургії.

Унікальність методу полягає в тому, що для омолодження шкіри не потрібно ніяких операцій, а «друга молодість» приходить за рахунок наявних в організмі ресурсів.

Назва процедури говорить сама за себе: «плазма» – яка є в організмі, вводиться в нужденні ділянки шкіри. «Ліфтинг» – як наслідок – підтяжка шкіри.

Після ін’єкції відбувається оновлення шкіри, нормалізується обмінний процес в судинах. Пробуджуються стовбурові клітини, виробляються білки, а саме – колаген та еластин. За рахунок цього шкіра набуває пружність і гладкість.

Як і всі процедури по омолодженню, плазмоліфтінг рекомендується проводити з першими віковими змінами, які, як правило, починають відбуватися з 35 років. Якщо старіння шкіри сталося раніше (з’явилися явні вікові зморшки), то протипоказань до даного методу немає, а ось якщо шкіра молода, то плазмоліфтінг не рекомендується лікарями косметологами.

Показники старіння шкіри такі:

  • в’ялість;
  • сухість та лущення;
  • на шкірі є розтяжки;
  • існують рубці;
  • запалення шкіри у вигляді акне.

Щоб виконати процедуру плазмоліфтінга, необхідно здати аналіз крові (біохімія) і виключити з раціону шкідливу і жирну їжу. Безпосередньо перед самим плазмоліфтінг не можна приймати їжу, також потрібно пити більше води.

Опис процедури Плазмоліфтінгу

З вени пацієнта беруть кров, поміщають її в центрифугу, де вона розділяється на плазму, в якій багато тромбоцитів. Насичена тромбоцитами плазма вводиться внутрішньом’язово.

Процедура не є болючою або небезпечною, тому боятися її не варто. Єдиним больовим моментом може бути збір крові з вени і введення її в м’яз, але це абсолютно терпима ін’єкція, яка не потребує знеболення. Плазмоліфтінг за часом займає близько години, після чого можна повернутися в звичний спосіб життя.

Процедура демонструє результати вже після першого разу, але для «вічної молодості», плазмоліфтінг слід проводити регулярно, близько двох разів на рік. Метод робить шкіру оксамитовою, позбавляє від темних кіл під очима і  надає більш свіжий, підтягнутий і здоровий вигляд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed