Апаратні методики

Апаратні методики займають дуже важливе місце в сучасній косметології. З їх появою індустрія краси відкрила перспективи зовсім іншого рівня. Існує базовий набір косметологічних процедур, які вам зроблять в будь-якому професійному салоні.

Вартість апаратних методик

Дарсонваль

Це терапія імпульсивного струму, яка допомагає людям боротися з целюлітом і патологіями шкіри. Існують дистанційні та контактні методики дарсонвалізації. Всі вони дуже сильно впливають на судини, покращуючи внутрішнє кровообіг.

Апарат SkinLight

Цей пристрій призначений для видалення будь-яких шкірних дефектів. Воно сприяє оновленню верхнього шару дерми і відновленню природного стану шкіри. За допомогою цього апарату виконують дренаж, ліфтинг, вакуумний масаж і алмазний пілінг. Косметолога достатньо всього лише змінити насадку, щоб змінити функціональне призначення апарату.

Мікрострумова терапія

Особливість процедури в тому, що можна змінювати струм, що впливає на тіло пацієнта, а значить, міняти тип впливу. Така терапія запускає синтез корисних речовин і природні біологічні реакції, за рахунок чого відбувається процес омолодження шкіри.

Мікродермабразія

Це терапевтичний пілінг, який усуває з шкіри всі недоліки: рубці, пігментні плями, лущиться клітини, зморшки і так далі. Микродермабразия відноситься до механічних методиками косметології.

Радіохвильова терапія

Ця методика дозволяє не тільки омолодити клітини шкіри, а й виконати підтяжку на рівні пластичної операції. При цьому всі процедури виконуються без болю і реабілітаційного періоду. Універсальна терапія радіохвилями практично не має протипоказань. Щоб зробити шкіру більш пружною, вже досить перших 2-х сеансів.

Ультрафонофорез

Терапія виконується за допомогою апарату, який вивчає ультразвукові коливання. Вони не тільки володіють масажним ефектом, а й прогрівають шкіру. Завдяки такому впливу ця терапія сприяє кращому загоєнню рубців, бореться з висипом вугрів і тонізує шкіру, запобігаючи раніше поява зморшок.