Жіноча стрижка, укладання

Салон краси «Ма Шеррі» відкриває двері перед кожним, хто бажає виглядати привабливо і бути впевненим в собі! Наші майстри роблять модні стрижки, укладки і професійно фарбують волосся. Вибирайте свій образ, і перукарі салону краси «Ма Шеррі» втілять його в реальність! Грамотно підібрана і зроблена стрижка, органічна зачіска або укладання творять чудеса. З їх допомогою не складає труднощів приховати недоліки зовнішності і підкреслити зовнішні гідності. Колектив салону пропонує все найкраще зі світової перукарського мистецтва. Довжина волосся не має значення! Професійні перукарі роблять стрижки та укладки на короткому і довгому волоссі, працюють з кожним з клієнтів індивідуально. Грунтуючись на ваших побажаннях і власне бачення образу, майстри салону пропонують ексклюзивні варіанти стрижок і укладок, підбирають відповідні кольори і форми.

Чому Ма Шеррі?

  • Стрижки та укладки – без обмежень! Будь-яка довжина, форма, колір. Стиль і образ вибираєте Ви. Майстри салону роблять повсякденні зачіски, весільні та вечірні укладки.
  • Майстри високого рівня. У салоні працюють перукарі зі спеціальною освітою. Це фахівці, регулярно беруть участь в конкурсах, освітніх програмах, що підвищують свою кваліфікацію у визнаних майстрів перукарського мистецтва.
  • Економія часу. Салон працює як за попереднім записом, так і в постійному режимі, повідомити про свій прихід можна завчасно.
  • Якісні засоби. Лаки, гелі, шампуні, живильні склади та інші препарати, що використовуються в салоні для укладок і стрижок, відносяться до професійних лініях продукції всесвітньо відомих брендів.

Вибирайте свого фахівця, плануйте час і записуйтеся в один з наших салонів.

Вартість стрижки та укладки в салоні

Стрижка жіноча

Укладання жіноча вечірня (накрутка)

Укладання жіноча брашинг

Миття голови, експрес догляд