Процедури по тілу

Швидко схуднути – мрія багатьох жінок. Косметична процедура обгортання всього за пару годин гарантує зниження ваги, а також детоксикацію і позбутися небажаної целюліту. Звучить надто добре, щоб бути правдою? Щоб розвіяти сумніви, дізнайтеся як це працює.

Обгортання – це один з ефективних способів розігрівання тіла, а також стимуляції активного виділення поту, що призводить до зниження ваги. Перед початком процесу, вас просять зважити, щоб оцінити зменшення вашого тіла після процедури.

Базове обгортання також направлено на зміцнення здоров’я і зовнішнього вигляду шкіри. Перш ніж вас загорнутий в спеціальне термопокривало з бавовни, майлара або пластикової плівки, косметолог завдасть поживне масло збагачене мінералами або вітамінним комплексом.

Що таке часткове обгортання. Тоді як базова процедура виконується для всього тіла, целюлітну обгортання призначене для ліквідації ціллюта на ногах, руках і животі, тому називається частковим. Сеанс, як правило, супроводжується оздоровчим масажем цих ділянок тіла.

Вартість послуг по догляду за тілом

УФ-промені, що чистять розчини, пасивне куріння або інші негативні чинники, з якими стикається наша шкіра, забруднюють її і накопичуються в жирових клітинах. На відміну від будь-якої дієти або програми вправ обгортання може дати результат (ви помітите, що схудли) вже після першого сеансу. Причина в тому, що ця процедура допомагає вивести з організму токсини, що накопичилися, які опинилися в пастці протягом багатьох років нарощування жирових клітин.

Якщо у вас суха шкіра, швидко і надовго зволожити її вам допоможе парафінотерапія. Лікування парафіном використовується для фіксації вологи всередині клітин, а також поліпшення їх функціональності. Теплий віск надає заспокійливу дію на весь організм, а термообертиваніе дозволяє ефірним оліям глибоко проникати в шкіру, роблячи її м’якою і еластичною.

Поєднання пілінгу та обгортання дозволяє видалити максимальну кількість мертвих, ороговілих клітин. Для запуску процесів регенерації і омолодження після скрабування ви отримаєте глибоке зволоження та живлення нової шкіри. Також ви можете пройти цю процедуру з використанням відновного трав’яного відвару, чудодійною бруду або морських водоростей.

Детоксикація, швидка втрата ваги, інтенсивне зволоження, релаксація і загальне оздоровлення всього організму – все це ви отримаєте від косметичної процедури обгортання в салонах «Ма Шері».