Масаж обличчя

Якщо у вас є мімічні або вікові зморшки, від яких хотілося б позбутися – вам необхідний професійний масаж обличчя. Регулярні процедури масажу дійсно роблять шкіру більш еластичною, омолоджуючи її зовнішній вигляд.

Масаж обличчя з ефектом ліфтингу включає в себе унікальну суміш високоефективних методів, узятих з японської та індійської лікувальних практик, включаючи точкову технологію і рефлексологію для глибокого очищення і запуску процесів регенерації тканин. З метою продовження природного здоров’я і краси вашої шкіри підтягаючий масаж обличчя працює на різних рівнях.

Масаж обличчя – ціни

М’язи

М’язи обличчя перебувають у постійному русі, коли ми посміхаємося, насуплюємося, плачемо, їмо або позіхаємо. Згодом ці рухи можуть призвести до накопичення напруги, яка обмежує циркуляцію крові в кровоносних судинах і еластичний ефект тканин обличчя. Це, своєю чергою, перешкоджає видаленню відходів, а також знижує приплив кисню і поживних речовин до клітин епідермісу. Професійний масаж у салоні зменшує напругу м’язів, покращуючи приплив крові.

Нервова система

Сенсорні почуття мають безпосередній благотворний вплив на наші емоції. Відомо, що нервова система керує нашими реакціями на навколишнє середовище, а також регулює внутрішні механізми. Масаж обличчя допомагає заспокоїти нервову систему, розслабити напругу, зробити більш оптимістичним кругозір, а також збалансувати наші тілесні функції.

Шкіра

Процедура з використанням німецької косметики KLAPP забезпечує глибоке очищення шкіри, а також підвищує лімфодренаж і кровообіг. Лімфатичні судини дуже близько знаходяться до поверхні, тому погладжування рук фахівця мають великий вплив на поліпшення обвислій, одутле, глибоко забрудненої і сіркою тканини. Наша шкіра складається з шару сполучних клітин, утвореного із колагену з еластином. Об’єднуючи зусилля, вони утворюють гнучку крилоподібну структуру обличчя. У міру старіння ці волокна слабшають, а шкіра втрачає свою еластичність. Професійний моделюючий масаж сприяє розвитку втраченої еластичності тканин, надає м’яку тонізуючу дію на ці волокна, покращуючи їх рухливість. Мертві клітини швидше розщеплюються, і на їх місці виростають нові молоді клітини. Підвищення температури шкіри пом’якшує фолікули з порами. Це сприяє кращому поглинанню масажного масла і оздоровчого крему.