Масаж обличчя

Якщо у вас є мімічні або вікові зморшки, від яких хотілося б позбутися – вам необхідний професійний масаж обличчя. Регулярні процедури масажу дійсно роблять шкіру більш еластичною, омолоджуючи її зовнішній вигляд.

Масаж обличчя з ефектом ліфтингу включає в себе унікальну суміш високоефективних методів, узятих з японської та індійської лікувальних практик, включаючи точкову технологію і рефлексологію для глибокого очищення і запуску процесів регенерації тканин. З метою продовження природного здоров’я і краси вашої шкіри підтягаючий масаж обличчя працює на різних рівнях.

Масаж обличчя – ціни

Мышцы

Мышцы лица находятся в постоянном движении, когда мы улыбаемся, хмуримся, плачем, едим или зеваем. Со временем эти движения могут привести к накоплению напряжения, которое ограничивает циркуляцию крови в кровеносных сосудах и эластичный эффект тканей лица. Это, в свою очередь, препятствует удалению отходов, а также снижает приток кислорода и питательных веществ к клеткам эпидермиса. Профессиональный массаж в салоне уменьшает напряжение мышц, улучшая приток крови.

Нервная система

Сенсорные чувства имеют непосредственное благотворное влияние на наши эмоции. Известно, что нервная система управляет нашими реакциями на окружающую среду, а также регулирует внутренние механизмы. Массаж лица помогает успокоить нервную систему, расслабить напряжение, сделать более оптимистичным кругозор, а также сбалансировать наши телесные функции.

Шкіра

Процедура з використанням німецької косметики KLAPP забезпечує глибоке очищення шкіри, а також підвищує лімфодренаж і кровообіг. Лімфатичні судини дуже близько знаходяться до поверхні, тому погладжування рук фахівця мають великий вплив на поліпшення обвислій, одутле, глибоко забрудненої і сіркою тканини. Наша шкіра складається з шару сполучних клітин, утвореного із колагену з еластином. Об’єднуючи зусилля, вони утворюють гнучку крилоподібну структуру обличчя. У міру старіння ці волокна слабшають, а шкіра втрачає свою еластичність. Професійний моделюючий масаж сприяє розвитку втраченої еластичності тканин, надає м’яку тонізуючу дію на ці волокна, покращуючи їх рухливість. Мертві клітини швидше розщеплюються, і на їх місці виростають нові молоді клітини. Підвищення температури шкіри пом’якшує фолікули з порами. Це сприяє кращому поглинанню масажного масла і оздоровчого крему.