Фарбування волосся

Якщо ви хочете завжди виглядати доглянуто, стильно і молодо, найкраще вибирати фарбування волосся в салоні краси. Наші фахівці індивідуально підберуть для вас професійні засоби. Це дозволяє отримати набагато якісніший і стійкий результат, ніж при фарбуванні в домашніх умовах. Зміна кольору волосся іноді вимагає знебарвлення, використання додаткових засобів захисту і догляду. Це дозволяє зробити знебарвлення максимально безпечним для волосся, зберегти їх здоровий вигляд і природну структуру.

Щоб підібрати підходящий саме вам колір, майстер може використовувати провести фарбування волосся за допомогою декількох відтінків. Такий прийом називається коллорірованіем і дозволяє відновити природну красу волосся, зробити образ живим і яскравим. Ми пропонуємо всі види коллорірованія, що застосовуються в сучасній салонної практиці. Також ви можете вибрати мелірування – виконане професіоналом, воно підкреслює красу і стильність стрижки завдяки переливам відтінків.

Щасливі власниці розкішних довгого волосся повинні звертатися за фарбуванням тільки до фахівців. На таких локони прекрасно виглядає коллорірованіе амбре, що припускає поступовий перехід від світлого до темного відтінку з розтягуванням градуювання по всій довжині. При цьому використовуються як аміачні так і безаміачние фарби, які довго зберігають колір, набагато менше схильні до вигоряння або змивання, ніж звичайні засоби.

Сьогодні дуже модно проводити тонування, що дозволяє обійтися без радикальної зміни кольору і відросло коріння. З урахуванням потреб наших клієнтів, майстер може провести експрес тонування, яке забезпечує швидкий і дуже якісний результат. Надзвичайно стильно виглядає бронзірованіе волосся. Це надає локонам додатковий блиск, здоровий сяючий вигляд надовго і підходить для будь-якої довжини.

Наші фахівці додатково виробляють фарбування коренів, яке може знадобитися, якщо в цілому колір зберігся, але необхідно скорегувати відтінок відростила довжини. Це може бути блондирование або повнокольорове фарбування. Ми використовуємо фарби не ушкоджують волосся, які не викликають випадання або ламкості. Саме це дає можливість не тільки підкреслити красу локонів, але і оздоровити їх, забезпечити харчування, догляд, шовковистість.

Ціни на фарбування волосся в салоні

Фарбування волосся в техніках (балая, шатуш, мелірування, омбре, air touch)