Сучасні процедури чистки обличчя і тіла

Хочете чисту гладку шкіру без хірургічного втручання? Сучасні процедури чистки обличчя і тіла – це найбільш ефективні косметичні методики нехірургічного, неінвазивного догляду за шкірою з помітними результатами після першого сеансу.

Механічна чистка є безпечним, швидким, зручним і ефективним методом догляду за обличчям для всіх типів шкіри, за винятком випадків висипань або запалень, пов’язаних з внутрішнім захворюванням. Якщо у вас немає явних проблем, чистка обличчя 1 раз в 3-4 місяці помітно освіжить ваш зовнішній вигляд. Для лікування явних недоліків частоту процедури слід обговорити з косметологом.

Новачкам рекомендується пройти «базовий догляд по обличчю». Ця процедура включає в себе діагностику проблемних зон, консультацію косметолога, легку чистку, оздоровчий масаж, відновлює маску і нанесення лікарського крему.

Вартість процедур чистки обличчя і тіла

Механічна чистка успішно виконується протягом багатьох років в Європі і вирішує проблеми як молодий, так і в’янучої шкіри:

  • зменшення тонких зморшок або дрібних шрамів;
  • лікування вугрів;
  • видалення капілярної сітки;
  • знебарвлення вікової пігментації;
  • чистка збільшених, забитих пор;
  • відновлення здорового кольору, гладкості шкіри;
  • зменшення ознак старіння.

Хімічна чистка є ще одним методом лікування для поліпшення текстури тіла з використанням хімічного розчину, який викликає відлущування мертвий клітин. Після процедури шкіра регенерується, стає більш м’якою і менш зморшкуватою. Активні речовини мають природне походження: лимонна, гліколева, молочна, яблучна і винна кислоти. Тому процедура не тільки очищає шкіру, але і сприяє її глибокому оздоровлення.

Для отримання максимальних результатів омолодження спробуйте глибоке очищення за допомогою комбінованого пілінгу. Ця лікувальна процедура починається з аналізу шкіри, щоб оцінити її стан, основні проблеми, а також рівень чутливості. Після проведення глибокого чищення косметолог завдасть індивідуальну оздоровчу маску для зволоження, насичення шкіри вітамінами і посилення боротьби з основними недоліками (зморшки, прищі, пігментація, капілярна сітка і інші). Якщо у вас проблеми зі шкірою спини: вугрові висипання, веснянки або пігментні плями – ви можете пройти механічну або комбіновану чистку окремих ділянок тіла.