Масаж

Масаж є одним з найбільш широко використовуваних і популярних способів для заспокоєння психіки, поліпшення загального стану організму, профілактики різних захворювань. З давніх часів людям була відома цілюща сила дотику. Ніяке пристрій не замінить чутливі руки масажиста. Прекрасно відчуваючи всі нерівності контурів, діючи на різні види тканин, м’язів, зв’язок, шкіри та підшкірної клітковини він передає свою теплову енергію поверхні тіла. У багатьох випадках – це бальзам для душі, який сприяє реструктуризації кожної клітинки організму.

Класичний масаж використовується в основному для розслаблення м’язів, релаксації і усунення втоми. Причому не тільки фізичної, а й психологічної. Стрес, довготривалі перевантаження окремих м’язів і недолік руху обтяжують наше тіло і, як наслідок, виникають часті головні болі, відчуття скутості шиї, спини. Дана процедура дозволяє відчути гармонію, стимулює лімфатичну і кровоносну систему. Тим самим дається поштовх до природної детоксикації організму, поліпшується стан шкіри і сповільнюються ознаки старіння. Процедуру необхідно робити регулярно, таким чином, досягається найбільший ефект, розгладжуються зморшки, поліпшується тонус і колір шкіри, відбувається її відновлення.

Вартість масажу

Види антицелюлітного масажу

  • Комбінований (вакуум + ручний) – зона «шорти» 60 хв
  • Ручний – зона «шорти» 60 хв
  • Комбінований (вакуум + ручний) – все тіло 90 хв
  • Комбінований (вакуум + ручний) – живіт 30 хв

Вакуумний масаж розщеплює жирові відкладення, прибирає всі нерівності шкіри. При цілеспрямованому впливі на проблемні місця результат помітний після 8-10 сеансів. Відмінний лімфодренажний ефект і бадьорить почуття легкості пацієнти відзначають вже після першої процедури. Фахівці максимально дбайливо проводять всі маніпуляції, вміло поєднуючи мануальну методику і апаратні техніки.