Кріотерапія

Послуга тростинний моментальний загар або по іншому, голівудський загар – відмінне рішення для тих, хто цінує свій час і піклується про свій зовнішній вигляд. Погодьтеся, адже, рівний бронзовий загар завжди виглядає красиво, проте придбати його не так-то просто. Навіть поїздка на морський курорт не гарантує появи потрібного кольору на шкірі і його однорідності. Крім того, круїзи вимагають часу і тривалого перебування під дією ультрафіолету, що не завжди корисно і може негативно позначитися на зовнішності. Іншим варіантом є застосування автозагара, яке в більшості випадків загрожує «плямистої» забарвленням, розлученнями і жовтизною. Солярій теж не годиться в якості альтернативи, так як він безпечний далеко не для всіх і може привести до появи передчасних зморшок. Вихід є – моментальний загар на основі використання витяжки з цукрового очерету.

Кріотерапія – це процедура холодового впливу на організм пацієнта з метою лікування або омолодження. Добре зарекомендувала себе і в медицині, і в косметології. Грамотне холодовий вплив дозволяє швидко позбутися від бородавок, вугрів, рубців, а також використовується для омолодження шкіри, додання їй особливої ​​свіжості і пружності.

Ціни на кріотерапію

Вплив може здійснюватися на все тіло або ж на окремий його ділянку. Використовуються для даної процедури різні склади – гелій, повітря, вуглекислий газ. Найбільш популярний рідкий азот. Також користуються попитом апаратні різновиди кріотерапії.

Вплив рідким азотом

Застосування рідкого азоту рекомендовано при бородавках, шрамах, рубцях, акне, псоріазі, целюліті, а також облисінні. Речовина може як заморожувати проблемну ділянку і руйнівно на нього впливати, так і різко звужувати-розширювати судини, тим самим стимулюючи кровообіг. Процедура проводиться дуже швидко, тривалість її зазвичай не перевищує 10-30 секунд. Зазвичай достатньо одного сеансу.

Апаратна кріотерапія

Показана при появі зморшок, сухості, втрати шкірою еластичності. На проблемну ділянку наноситься суміш препаратів. За рахунок низьких температур, які створює апарат, потрібні речовини доставляються в глибокі шари шкіри. Сеанс триває близько 20 хвилин. Зазвичай складається індивідуальний курс процедур.

Безперечні плюси кріотерапії – її можна здійснювати в будь-який час року, після впливу на шкірі майже не залишається слідів. Досягається швидкий і стійкий ефект.