Манікюр та педикюр в салоні краси

Доглянуті нігті – важлива складова іміджу кожної жінки. Сучасні методики покриття нігтів завдяки своїй стійкості до впливу навколишнього дійсності дозволяють забути про проблему з нігтями на довгі тижні. Таке покриття – Shellac. Уже кілька років шелак міцно зафіксував свої позиції в топі найпопулярніших нігтьових-процедур, і геть витісняє процедуру нарощування нігтів. Кваліфіковані майстри мережі салонів краси «Ma Cherie» запропонують широкий спектр варіантів оформлення нігтів з використанням сучасних матеріалів для покриття а також страз і інших декоративних матеріалів.

Яскравий і безпечний манікюр

Шелак – затребувана салонна процедура, спрямована на зміцнення нігтів. Початку манікюру передує ретельна обробка нігтів і догляд за шкірою рук. Згідно з вимогами техніки Шелак, кожен етап нанесення базового, кольорового і верхнього покриття передбачає обов’язкову сушку нігтів в УФ і LED апаратах. Це гарантує довговічність, а також дозволяє уникнути виникнення сколів. Регулярне проведення процедури безпечно для вашій нігтів. У складі гель-лаку не містить шкідливих речовин, якими рясніють кошти сегмента мас-маркет. Завдяки цьому переваги покриття Шелак можуть оцінити вагітні і представниці прекрасної статі, які страждають від алергії. В ході проведення процедури на нігтьової пластини утворюється міцна плівка. Вона надійно захищає структуру нігтя, перешкоджає появі тріщин і розшарувань. Процедура зняття покриття Шелак передбачає обробку спеціальним засобом. Через 10 хвилин після нанесення воно легко зчищається за допомогою апельсинової палички. Покриття Шелак – це турбота про здоров’я нігтьової пластини, а також ідеальний і довговічний манікюр, який приведе вас у захват.

Якісний догляд за ногами

Шелак – це оптимальне поєднання характеристик гелю і лаку в одному продукті. Завдяки високій стійкості, покриття успішно використовується для професійного манікюру і педикюру. Шелак – це довговічна процедура, актуальна в літній період. Дане покриття не схильне до відколів і механічної деформації, викликаної контактом ніг з різними предметами. Шелак виключає необхідність у додатковій корекції нігтя. Кваліфіковані майстри мережі салонів краси «Ma Cherie» врахують ваші побажання щодо покриття нігтів, нададуть всебічну допомогу у виборі варіантів оформлення, а також нададуть вичерпні консультації щодо особливостей проведення процедури Шелак.