Макіяж, послуги візажиста

Салон краси «Ма Шеррі» пропонує зробити вечірній, денний або весільний макіяж. До ваших послуг досвідчений візажист, що працює виключно з професійними засобами. Правильний MakeUp – потужна зброя! Але використовувати подаровані природою зовнішні дані потрібно вміло. Так, вдалий макіяж для блондинки з зеленими очима напевно не буде до лиця кароокою Смуглянці. Наші майстри врахують всі нюанси і побажання. У салоні краси вам створять ідеальний образ, за ​​допомогою професіонала ви зможете зобразити будь-який характер! Чи ви думаєте образ, а ми втілюємо його в реальність!

Вартість макіяжу

Чому варто прийти в Ma Cherie?

  • Професійні засоби. Туші, тіні, губні помади і інша косметика, використовувана салоном, відповідає найвищим вимогам. Вона відноситься до професійної категорії і проводиться під відомими брендами. Це французька, ізраїльська, американська продукція для макіяжу таких марок, як ACADEMIE, California Tan, GIGI тощо.
  • Досвідчені візажисти. Фахівці з макіяжу – творчі, креативні люди, які знаходяться в курсі всіх трендів світової моди. Руки наших майстрів творять чудеса!
  • Запис – на будь-який час. Затримуєтеся на роботі? Чи не встигаєте погуляти з дітьми? Не біда! Записатися на макіяж можна в будь-який час – салон працює з раннього ранку до пізнього вечора.
  • Комфортна обстановка. У салоні вас чекає затишний інтер’єр, доброзичливий, тактовний персонал, легка, ненав’язлива музика. У той час, як візажисти працюють, клієнти відпочивають.
  • Прийнятні ціни. Вартість послуги – від 350 гривень, що вельми і вельми недорого, якщо враховувати рівень візажистів і використовуваних засобів.