Воскова депіляція

Епіляція воском є ​​зручним, ефективним, довгограючим і швидким способом видалення небажаного волосся на тілі. Так як волоски видаляються разом з корінням, вам не потрібно турбуватися про зовнішній вигляд ваших рук, ніг, обличчя або зони бікіні цілих 3-6 тижнів.

Переваги депіляції воском

На відміну від використання крему для видалення волосся воскова депіляція не дає побічну корозію або пігментацію шкіри, так як віск не містить агресивних хімікатів. У порівнянні з голінням, коли вже через 2 дні з’являється потворна щетина, волосся, які починають рости знову після воскової обробки, є більш тонкими і непомітними, продовжуючи візуальний ефект ідеального тіла. Віск видаляє шар мертвих клітин з поверхні шкіри і робить її м’якою, гладкою і оновленої, побічно виконуючи функцію відлущування.

Ціни на воскову депіляцію

Удосконалена депіляція в салоні «Ма Шері»

Єдиним недоліком воскової депіляції вважаються короткострокові больові відчуття, які пацієнт відчуває в момент отдергивания смужки від змащеній шкіри з волосками. Косметологи салону «Ма Шері» порадують вас мінімальним дискомфортом в момент процедури, так як використовують виключно якісні воски з новою формулою.

Твердий віск «Ма Шері» для особи, пахв і бікіні наноситься трохи товщі, сохне і счищается без смужок. Цей ніжний, але сильний матеріал ідеально підходить для чутливих областей, які також можуть мати стійкі, грубі волосся.

М’який віск, призначений для ніг, рук, спини і грудей, використовується з смужками. Ця процедура «Ма Шері» відрізняється високою швидкістю, що дозволяє миттєво і одночасно видаляти великі площі волосяного покриву, не побоюючись наслідків сушки речовини.

Віск з новою формулою нагрівається при низьких температурах, має прекрасну масляну текстуру, а також менш липкий, ніж традиційні воскові аналоги. Після ефективного сеансу воскової депіляції в салоні «Ма Шері» ви отримаєте ідеально гладку поверхню шкіри, просочену ароматичними маслами, з мінімальним почервонінням.