Ін’єкції

Малоінвазивні методики омолодження – це альтернатива пластичних операцій. Ін’єкційні процедури відрізняються високою ефективністю, коротким реабілітаційним періодом і низьким ступенем травматичності.

Біоревіталізація

Підшкірне введення гіалуронової кислоти – це процедура під назвою «біоревіталізація». Вона дозволяє заповнити її недолік в клітинах шкіри, відновивши природний водний баланс дерми. Мета методики – корекція овалу обличчя, усунення дрібних і згладжування глибоких зморшок, включаючи зменшення носо-губних складок. Біоревіталізація показана пацієнткам від тридцяти років. Саме в цьому віці на обличчі починають проявлятися перші ознаки старіння, знижується еластичність шкіри. Процедура ефективно усуває візуальні дефекти. Ін’єкціям гіалуроновою кислотою можуть піддаватися особа, зона декольте, кисті рук.

Вартість біоревіталізації

Ботулінотерапія

Раніше проколювання вух проводилося вкрай болісно і мало хто погоджувалися на цю процедуру. Зараз прокол можна здійснити абсолютно безболісно і асептично. Він виконується в стерильних умовах швидко і безпечно за допомогою пістолет. Процедура займає мінімум часу і практично не завдає болю. Саме тому фахівці радять проколювати вушка діткам за допомогою пістолета. Перевага даного методу полягає в тому, що одночасно з проколом в вухо вставляється сережка-гвоздик з медичної сталі, яка сприяє швидкому загоєнню ранки. Таким чином виключається контакт рук фахівця з місцем проколу, це дозволяє мінімізувати ризики зараження і запалення місця проколу. Перед процедурою дезінфікується мочка вуха і сам пістолет. Після скоєння процедури проколювання через два-три місяці ви без побоювання можете змінити сережки-гвозжікі на будь-які інші. Досить модною тенденцією є використання відразу декількох сережок і навіть підвісок. Приємне бренькання дрібничок деяким дуже до душі.

Вартість ботулінотерапіі

Контурна пластика

Контурна пластика – підшкірне введення гелів-філерів на основі гіалуронової кислоти. Ін’єкціям піддаються проблемні зони, локалізацію визначає косметолог. Процедура ефективно усуває вікові зміни, робить овал обличчя більш чітким, зменшує «другий» підборіддя, підтягує шкіру в області щік, мінімізує носогубні складки. За допомогою контурної пластики можна моделювати окремі частини обличчя: ніс, губи, повіки. Процедура ефективно усуває косметичні дефекти шкіри. Показана жінкам у віці від двадцяти до сімдесяти років.

Вартість контурної пластики

Мезотерапія

Мезотерапія – ін’єкційне введення омолоджуючих «коктейлів», склад яких підбирається індивідуально. Процедура ефективно усуває вікові зміни, з її допомогою можна моделювати окремі частини обличчя. Мезотерапія ліквідує наслідки акне, післяопераційні рубці, відновлює чіткість овалу обличчя. Ефект триває близько шести місяців, процедура не має вікових обмежень, але її не рекомендується проводити панночкам до вісімнадцяти років.

Вартість мезотерапії