Пілінги

Пілінг – одна з найпопулярніших процедур, що дозволяє глибоко очистити шкіру, повернувши їй красу і свіжість. Косметологи за допомогою спеціальних засобів знімають верхній ороговілий шар шкіри, що дозволяє клітинам природним чином оновлюватися. В результаті зникають всі нерівності, шорсткості, розгладжуються зморшки і ви буквально молодіє на очах.

Протипоказання до процедури

Пілінг має ряд протипоказань. Так, його небажано робити людям з важкими захворюваннями, в тому числі і онкологічними, проблемами шкіри. Якщо цих чинників у вашому випадку відсутні, і ви хочете повернути особі свіжість і молодість, можете сміливо записуватися на процедуру до наших фахівців.

Пілінг – ціни

Кому варто зробити пілінг

Показання до проведення процедури:

 1. Наявність зморшок;
 2. Поганий стан шкіри з потовщенням її поверхневого шару;
 3. Вугрі та інші проблеми.

Професіонали підберуть оптимальний вид пілінгу і допоможуть позбутися від усіх недоліків зовнішності.

Хімічний пілінг PRX – T33

Інновації не стоять на місці, вчені винаходять новітні розробки, дослідження відбуваються кожної миті. Пілінг PRX-T33 – це прорив в косметичних процедурах. У всьому світі дерматологи, після довгих років випробувань вченими, впровадили продукт на ринок косметології.

Що це таке?

Пілінг PRX-T33 – це новітня методика і процедура, яка проводиться для омолодження шкірного покриву. Використовувати її можуть тільки в спеціальних косметичних салонах, і тільки навченими сертифікованими фахівцями, які пройшли обов’язковий курс підготовки і навчання.

Завдяки інноваційним розробкам вчених пілінг PRX-T33 не має аналогів, при цьому завдяки його складу, після закінчення процедури не потрібно реабілітація.

Переваги процедури

Новітні розробки, а також інноваційний склад продукту приніс ряд переваг методикою:

 • Ідеально підходить для будь-якого віку, як для лікування і профілактики молодої шкіри, так і боротьби з віковими змінами і пігментними на шкірі.
 • Пілінг PRX-T33 можна проводити в будь-який час року, на відміну від зазвичай, який за рекомендаціями краще робити в осінньо-зимовий період.
 • Мінімальний ризик побічних ефектів
  відсутність реабілітації
 • Відсутність будь-яких уколів або ін’єкцій для омолодження і досягнення пружності шкіри
 • Безболісна процедура, особливо дуже добре для тих, у кого занижений больовий поріг
 • Тривалість процедури становить від 15 до 30 хвилин

Як діє і з чого складається

Взаємодіючі активні компоненти з яких складається пілінг PRX-T33 сприятливо впливають на стан вашого шкірного покриву. Трихлоруксусная кислота і перекис водню, взаємодія яких призводить до зволоження шкіри і додаючи їй більше енергії, при цьому додається дезінфікуючий ефект. І також додана Коев кислота, яка сприяє освітленню темних і пігментних плям на шкірі, при її осветляющих дії є можливість вирівняти тон шкіри.

Важливий момент! Зберігання розпочатого флакона або запечатаного тільки в холодильнику.

Показання та протипоказання

Показання для застосування пілінгу PRX-T33 може тільки визначити лікар дерматокосметолог.

 • Пігментація вашої шкіри
 • Дерматит себорейний
 • Гиперкератоз шкірного покриву обличчя
 • Розтяжки після боротьби з вагою або вагітності
 • При втраті пружності шкіри на обличчі і грудях
 • Рубці, невеликі шрами
 • Дрібні зморшки і вікові зміни шкіри

Є невеликі і протипоказання методики: не можна використовувати при годуванні грудьми і природно вагітності, при дерматологічних захворюваннях, на тому місці де необхідно провести процедуру, а також при непереносимості будь-яких складових препарату.

Перед початком процедури обов’язково проводиться пробний тест на алергічну реакцію.

Процедура і методика пілінгу PRX-T33

Перевага пілінгу PRX-T33 в тому, що він проводиться без ін’єкцій і повністю безболісно. Але при цьому, в домашніх умовах робити цю процедуру не можна. Хімічна процедура відноситься і проводиться за медичними показаннями і проводиться лікарем косметологом, у якого є відповідний сертифікат.

 • На очищений покрив шкіри наносять пілінг PRX-T33. Перед початком процедури косметолог визначає кількість разів необхідного нанесення пілінгу.
 • Наносять на ділянки епідермісу, акуратно обходять слизові оболонки, при цьому, обов’язково використовують нітрилові рукавички. Кількість нанесень буде залежати від щільності верхнього шару епідермісу і чутливості вашого шкірного покриву.
 • Процедура часу пілінгу PRX-T33 триває не більше 15 хвилин, збільшення кількості за часом може бути тільки в індивідуальному порядку, призначеному косметологом.
 • Косметолог знімає пілінг за допомогою води, завдає зволожуючий крем.

Після процедури у шкірного покриву відразу ж з’являється еластичність, оксамитовість і сяйво.