Педикюр в салоні Ma Cherie

Оскільки ноги – це важлива частина тіла, щоб уникнути неприємних захворювань, варто проявляти про них турботу у вигляді різних процедур SPA. Ці процедури забезпечать не тільки косметичне лікування, але і допоможуть уникнути таких проблем, як врослі нігті.

У чому різниця між SPA і звичайним педикюром?

До послуг СПА відносяться такі процедури, як зволоження, відлущування, видалення мозолів, глибоке очищення ніг і нігтів. Сеанс SPA може супроводжуватися масажем, щоб омолодити шкіру, а також розслабити м’язи. Звичайний педикюр пропонує естетичні переваги створення красивих нігтів на ногах, включаючи заміну покриття, шліфування тріщин і нанесення «французького педикюру». Процедури, пов’язані з гидромассажним педикюром, сьогодні стали замінювати апаратним методом. Цей спосіб дозволяє уникнути тривалого розмокання ніг у воді. Шкіру змащують живильним маслом, а потім за допомогою електричного приладу зчищають лише відмерлі клітини, тоді як при обробці розмокшій поверхні легко пошкоджується здорова шкіра.

Вартість педикюру

Які послуги включає SPA-педикюр?

Повний набір СПА-процедур включає в себе видалення ороговілих клітин за допомогою скрабу з природного кислотою, масаж, гаряче обгортання рушником, нанесення живильних масок, парафінотерапія і класичний педикюр. Всі ці процедури можуть зайняти від 30 хвилин до години.

Які переваги педикюру?

Крім доглянутого зовнішнього вигляду педикюр має ряд переваг для здоров’я ніг. При відлущування ороговілих клітин (мозолів) поверхню тканин стає більш плоскою, що зменшує нерівномірний тиск на стопи і запобігає хворобливе відчуття в кінці дня. Видалення омертвілої тканини також омолоджує шкіру. Відвідування салону хоча б 2 рази в місяць захистить ваші ноги від зростання грибкових і бактеріальних інфекцій.