Подарунковий сертифікат салону краси Ма Шері виконаний у вигляді красивої ламінованої листівки, упакованої в фірмовий конверт з логотипом. Такий сюрприз обов’язково викличе приємні емоції у будь-якої людини: будь він другом, родичем, колегою, керівником або підлеглим. Це універсальний подарунок на будь-який майбутнє свято. Існує два типи сертифікатів: на процедури салону і на грошову суму, яку можна витратити на свій розсуд. Дарувальник сам вибирає, на яку суму або набір послуг оформити подарунковий сертифікат.

Переваги використання подарункових сертифікатів:

  • Безпомилковий вибір подарунка. З спектра послуг салону володар сертифіката може скористатися тими, які найбільше йому сподобаються.
  • Привабливий вигляд сертифіката-листівки, на відміну від грошової суми в конверті, забезпечує додаткові позитивні емоції.
  • Сертифікат в якості подарунка підходить на будь-який випадок життя. День народження, ювілей, Новий рік, Міжнародний жіночий день і безліч інших свят можуть стати приводом придбати подарунковий сертифікат.
  • Дарувальник економить час на пошуках подарунка. Не потрібно бігати по магазинах, можна просто купити сертифікат.
  • Дарувальник економить кошти. Сертифікат купується на певну суму, на яку розрахований подарунок.

Як замовити сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат салону краси Ма Шері дуже просто. Замовлення можна оформити по телефону. Зателефонуйте за вказаними номерами або заповніть спеціальну форму замовлення на сайті Ма Шері. Повідомте адміністратора наступну інформацію: побажання щодо послуг та орієнтовну суму, яку Ви плануєте витратити на подарунок. Для економії Вашого часу передбачена також можливість доставки сертифіката на будинок. Вкажіть на сайті або по телефону адресу, за якою Ви хотіли б отримати подарунковий сертифікат, і наш кур’єр привезе його Вам у зручний для Вас час. Також ми надаємо додаткову послугу: доставка сертифіката з красивим букетом квітів за адресою тієї людини, якій призначений сюрприз. За Вашим бажанням наш співробітник вручить подарунок особисто в руки. Зателефонуйте в наш салон, щоб обговорити всі нюанси покупки і доставки подарункового сертифіката, і ми обов’язково виконаємо всі Ваші побажання.

Як скористатися сертифікатом

Зателефонуйте попередньо в салон, щоб узгодити зручний для Вас час відвідування обраних процедур. Подарунковий сертифікат буде підтвердженням авансового платежу за послуги, тому його відразу по приїзду в салон необхідно пред’явити адміністратору на ресепшне. Якщо вартість послуг виявиться нижчою від тієї суми, на яку оформлений сертифікат, то залишок може бути використаний при наступному відвідуванні салону. Якщо ж вартість процедур буде вище, то різницю потрібно буде доплатити в день відвідин. Подарункові сертифікати можна повернути або обміняти на грошову суму.

Додаткові можливості

Термін дії подарункового сертифіката не обмежений! Ви можете використовувати його за своїм бажанням в будь-який час, навіть через рік після покупки. Якщо Ви губитеся в роздумах, – які послуги салону вибрати для подарунка, наші фахівці Вам допоможуть. Спеціально для Вас вони зібрали кілька найпопулярніших збалансованих процедур, які об’єднали в програму одного відвідування.