Програми реконструкції та лікування волосся

На здоров’я волосся впливає безліч факторів: спадковість, рівень забрудненості навколишнього середовища (в першу чергу якість води), загальний стан здоров’я конкретної людини, наявність в його житті стресових ситуацій, частота фарбування або використання коштів, що змінюють структуру локонів, правильність догляду за волоссям і багато інше. В результаті мало хто може похвалитися абсолютно здоровою шевелюрою, тому в більшості випадків волосся вимагають лікування.

Лікування волосся – найкоротший шлях до відновлення втраченої краси локонів. Забезпечити його дозволяє використання сучасних технологій і спеціальних засобів, вже неодноразово підтвердили свою ефективність.

Лікування волосся – процес складний, адже єдиного методу, що дозволяє одним махом вирішити всі проблеми, не існує. У кожному конкретному випадку необхідно виявити причини, що призвели до випадання, підвищеної ламкості волосся, втрати ними блиску і життєвої сили або до появи посічених кінців. Тільки після цього лікар-трихолог зможе підібрати адекватне лікування та порадити, як уникнути подібних неприємностей надалі. У деяких випадках для остаточного вирішення проблеми знадобиться допомога інших лікарів: ендокринолога, гастроентеролога, гінеколога, оскільки стан волосся є, в тому числі і відображенням загального стану організму.

Досягти оптимальних результатів допомагають сучасні методики реконструкції, такі як Hahonico, EcosLine, Green Light, Intercosmo. Робота із засобами від Intercosmo дозволяє в найкоротші терміни відновити шевелюру, що піддалася навіть найсерйознішим випробуванням. Лікування волосяного покриву за допомогою білкового коктейлю EcosLine – ще один спосіб відновити волосся не тільки зовні, але і зсередини, замінюючи за допомогою косметичних засобів втрачені кераміди. При використанні професійної косметики від Green Light волосяний покрив відновлюється за допомогою молекул кератину, що мають різний розмір, за рахунок чого забезпечується реконструкція всіх верств волоска. Це забезпечує миттєвий і досить тривалий результат.

Технологія Hahonico передбачає поетапну роботу над шевелюрою. Спочатку волосся збагачуються вологою і жирами, потім на них наноситься препарат з високим вмістом кератину тваринного походження, а на закінчення використовуються натуральні масла, що забезпечують їх міцність. В результаті підсумки речовини залишаються всередині волосся, а навколо нього утворюється водовідштовхувальна плівка, що перешкоджає їх вимивання. При використанні цієї методики процедури доведеться періодично повторювати (їх частота встановлюється індивідуально). При застосуванні будь-якого з методів є можливість не просто повернути зачісці втрачену густоту і красу, а й зробити волосся більш міцними і здоровими, ніж в кращі їхні роки.

Вартість реконструкції та відновлення волосся в салоні

La Biosthetique Реконструкція PCC

H-detox для волосся