Трідінг

Одним з найбільш ефективних методів видалення небажаного волосяного покриву на шкірі є threading. Професійні косметологи салону Ма Шері успішно застосовують цей спосіб, пройшовши навчання в кращих косметологічних школах.

Особливості трідінга в салоні краси Ма Шері

Суть методу зводитися до використання натуральної бавовняної або шовкової нитки в якості інструменту для видалення волосинок з шкіри. Для цього нитка певної довжини пов’язують кінцями, утворюючи кільце. Нитяні кільце потрібно надіти на вказівний і великий палець правої і лівої руки. Після цього необхідно перекрутити несколькократно Нитяні кільце в петлю посередині і розташувати місце перекручення над ділянкою волосся, який необхідно піддати депіляції. Після цього різким рухом здійснити зближення обох кистей у напрямку один до одного з подальшим різким рухом в сторони пальців, одягнених в Нитяні петлю обох рук. При цьому Стек гілок спіраль, скручуючись, виробляє висмикувати волоски рух. Переважними аспектами даної процедури перед іншими способами депіляції є такі її особливості:

  • трідінг шиї є самим безболісним і найменше травматичним способом видалення волосся, так як шкірний покрив шийного відділу відрізняється особливою тонкістю і ніжністю шкірного покриву. За допомогою нитки при певному навику проведення процедури можна здійснити депіляцію практично безболісно;
  • трідінг брови забезпечує абсолютну безболісність процедури вищипування брів. Дана корекція брів не викликає роздратування верхніх повік і не несе в собі небезпеку для органів зору;
  • трідінг вилиці – це найефективніший спосіб видалення небажаної рослинності з шкірних покривів особи. Його Олічітельной перевагою є збереження цілісності верхніх шарів шкіри і відсутність роздратування, яке притаманне звичайному Збривання волосинок за допомогою механічної або електричної бритви;
  • трідінг верхньої губи – це ефективний і довгостроковий спосіб позбавлення від легкого гармата або виразних вусиків над верхньою губою. Він значно ефективніше в порівнянні зі звичайним Збривання.

Дані процедури щодо безпечного та ефективного видалення небажаних волосків за допомогою натуральної нитки мають наступні переваги перед іншими засобами видалення:

  • видалення за один раз безліч волосків;
  • тривалість ефекту від процедури (2-3 тижні);
  • структура волосся не змінюється.

Метод не підходить при наявності новоутворень на шкірі. До і після процедури необхідно дотримуватися всіх правил гігієни дізінфекціі шкірних покривів до повного загоєння.